Sztafetowe biegi przełajowe

     17 października w Łące odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Rywalizacja odbywała się w kategoriach chłopcy, dziewczęta rocznik 2005 i mł. oraz kategoria dziewczęta, chłopcy rocznik 2002 – 2004. W biegu dziewcząt młodszych wystartowało osiem drużyn. III miejsce, w tej kategorii zajęła nasza reprezentacja w składzie:

   -        Chromik Anna

   -        Zachara Dominika

   -        Karniewska Alicja

   -        Filipczuk Lidia

   -        Kuś Nina

   -        Ślązak Nina

   -        Drzyzga Roksana (R)

     Następny bieg, to bieg chłopców na dystansie 1000 m. w tej kategorii wystartowało siedem drużyn. Reprezentacja „Dwójki” okazała się najlepszą zespołem zajmując I miejsce i wygrywając zdecydowanie nad przeciwnikami. W skład drużyny weszli:

   -        Łukasz Nowak

   -        Kamil Böhm

   -        Jakub Machulec

   -        Szymon Muras

   -        Marek Świerczek

   -        Franek Kocur

   -        Łukasz Jeleń (R)

   -        Paweł Bieniek (R)

   -        Karol Zemczak (R)

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła I miejsce wraz z reprezentację SP 10.

     Drużyna chłopców będzie walczyła nadal w zawodach powiatowo-rejonowych, które odbędą się 19.10 2017 r. w Łące. Zwycięzca  jedzie na zawody wojewódzkie do Rudy Śląskiej 30.10.2017 r.

Gratulujemy wspaniałego sukcesu i czekamy na kolejneSmile

Katarzyna Grabowska