ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA ORAZ UCZĄCE UMIEJĘTNOŚCI SPĘDZANIA WOLNEGO CZASU W II PÓLROCZU ROKU 2017-2018

 

ZAJĘCIA

NAUCZYCIEL

KLASA/GRUPA

TERMIN

„Tańczę, śpiewam, gram”- Wiolinki

Jolanta Grabowska

 

1a

Czwartek

16.25-17.25

„Ciekawie, smacznie, kolorowo-nasze pasje i zainteresowania”

Anna Boruta-Gazda

 

 

1b

Poniedziałek

16.25-17.10

„Gry i zabawy ruchowe z elementami logopedii”

Ewelina Spiączka

 

2a

Czwartek

11.45-12.30

„Gry i zabawy ogólnorozwojowe z elementami metody profesora Hejnego”

Lucyna Ryt

 

 

2b

Czwartek

16.30-17.15

„Dzielimy się swoimi pasjami”- zarażanie się swoimi pasjami, realizowanie ich.

Magdalena Sosna

 

 

3a

Poniedziałek

16.30-17.15

„Kółko i krzyżyk”- zajęcia rozwijające logiczne myślenie

Irena Barchańska

 

 

3b

Czwartek

16.30-17.15

„Jestem częścią przyrody- szanuję, rozumiem, poznaję”- zajęcia przyrodnicze

Danuta Frydecka

 

3c

Wtorek / Piątek

16.30-17.15

lub teren przed zajęciami lekcyjnymi

„Jak to zrobić?”- praktyczne działania, aktywne formy

Iwona Warzocha

 

 

3d

Czwartek

16.30-17.15

Zaprogramuj przyszłość- gry i zabawy matematyczne

Anna Łaska

 

 

3e

Czwartek

16.30-17.15

„Jak kochać Jezusa?”-przygotowanie do wczesnej komunii

siostra Norberta

1a, 2a

Poniedziałek 13.45- 14.30

Czwartek 10.45-11.30

Happy English time

Bogumiła Fajkis

Klasy 2b,3a

Środa 12.45-13.30

„Zdrowy talerz”- co, jak i ile jeść, aby być zdrowym”

Gabriela Skrzypska

Klasy 1-3

Wtorek 8.55-9.40

co 2 tygodnie

„Szkoła eksperymentów”

Bożena Maciejok

Klasy 1-3

Wtorek

10.00-11.00

Odkrywamy talenty

Marzena Szary

Klasy 1-3

Czwartek 8.00-8.45

Psim tropem

Barbara Mularczyk

Klasy 2-3

Wtorek 7.00-7.45

Psim tropem

Agnieszka Czernecka

Klasy 3-4

Wtorek 7.15-8.00

Kółko regionalne

Katarzyna Janik

Klasy 3-7

Czwartek 7:00- 7:45

Klub Miłośników Literatury

Olga Jaworska

klasy 4

Wtorek 7.00-7.45

Koło ciekawych historii i kultury

Milena Pitlok

klasy 4

Środa 8.55-9.40

Matematyczny „Misz - Masz”

Dorota Koczar

Klasy 4

Wtorek 13.45-14.30

„Aktywnie i zdrowo spędzam wolny czas”

Lidia Pośpiech

klasy 4 - 5

Piątek 8.00 (kl. 4) piątek (kl. 5)

13.45-14.30

Englishmania

Joanna Kojder

klasy 5

Czwartek 14.40-15.25

„Aktywni są pozytywni” -rekreacja to zdrowie

Marcin Piontek

klasy 4-5

Wtorek 7:00- 7:45

English is fun

Monika Mazurczyk

klasy 4 i 6

Piątek 15.35-16.20

Matematyczny „Misz - Masz”

Martyna Komraus

5b, 6b

środa 8.55-9.40

Matematyczny „Misz - Masz”

Barbara Hoffmann

5a, 6a, klasy 7

środa 14.40-15.25

Młody czytelnik

Marzena Mrozek

klasa 4c

Środa 13.45- 14.30

Papieroplastyka

Elżbieta Gorczaty

Klasy 4-7

Środa 14.40-16.10 co 2 tygodnie

Zajęcia rekreacyjno- taneczne- „W zdrowym ciele zdrowy duch”

Sylwia Machoń

Klasy 5-7

Środa 7.00-7.45

Kółko dekoratorskie

Iwona Ficek-Jarczok

Klasy 4-6

Poniedziałek 14.40-15.25

Kółko kulinarne

Alicja Mocek

klasy 6

Środa 8.00-8.45

Kółko filmowe

Sławomir Kloc

Klasy 6 - 7

czwartek 15.35-16.20

Ruch zamiast komputera

Katarzyna Grabowska

Klasy 6-7 chłopcy

Wtorek 16.30-17.15

Kółko dziennikarskie

Aleksandra Furman

klasy 7

piątek 8.00-8.45

„Z mapą i globusem”

Sonia Łopuszyńska - Wiatr

klasy 7

czwartek 15.35-16.20 co 3 tygodnie lub wycieczka

Patrzeć i rozumieć

Aleksandra Cieśla

klasy 7

Środa 15.30-16.30 raz w miesiącu

Portrety znanych postaci

Anna Flis

klasy 7

Środa 15.30-16.30 co 3 tygodniu

Formidables films francais

Beata Folek

klasy 7

czwartek          15.30-16.30

 raz w miesiącu

Z Kulturą na ty

Barbara Wagstyl

klasy 7

Środa 15.30 – 16.15 oraz w terenie wg odrębnego harmonogramu

Everyday English

Arkadiusz Wciślak

klasy 7

Poniedziałek 7.05-7.50

co 2 tygodnie